9465 AVOCATUS
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 9465 |
| Color | GREEN |
| Bundle | 7 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | LEATHER |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 1 |
| Length | 305cm / 120inch |
| Height | 196cm / 77inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 520kg |
| Block | 9465 |
| Color | GREEN |
| Bundle | 8 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | LEATHER |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 4 |
| Length | 305cm / 120inch |
| Height | 196cm / 77inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 2080kg |